دبیرکل جامعه اسلامی مدیران گفت: اجرای سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی بر زمین ماند و هرگز اجرایی نشد.

ادامه مطلب ...

 

محمد ناظمی اردکانی دبیرکل جامعه اسلامی مدیران با بیان نکاتی، بزرگترین معضل کشور را وضعیت نامطلوب مدیریت در جامعه برشمرد و افزود: منابع کشور در کمال تاسف در ساختار مدیریت رنج آور فعلی از بین می‌رود، در کشور ما با توجه به وسعت اختیارات قوه مجریه، در صورت کارآمد نبودن آن، تمامی قسمت‌های مدیریتی زیر سوال می‌رود، لذا ایجاد تحول در دولت به ضروری‌ترین مساله امروز تبدیل شده.

ادامه مطلب ...

 

محمد ناظمی اردکانی دبیرکل جامعه اسلامی مدیران و عضو جبهه پیروان خط امام و رهبری در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره نامه اخیر موسوی خوئینی‌ها به رهبر معظم انقلاب، گفت: به شکرانه الهی، به گواه نظرات کارشناسان داخلی و خارجی، امروز در عرصه جهانی و منطقه‌ای علی‌رغم تحریم‌های ظالمانه و فشارهای قدرت شیطانی آمریکا، جمهوری اسلامی ایران مقتدرتر از هر زمانی توانسته است با عزت و سربلندی روی پای خود بایستد و علیرغم همه بی عقلی ها و ناکارآمدی های برخی از مسئولان، دولتمردان و مدیران نالایق با هدایت های حکیمانه و خردمندانه رهبر فرزانه انقلاب و همت مردم فهیم و انقلابی، پیشرفت های شگرف در عرصه‌های علمی، اقتصادی، دفاعی و فرهنگی رقم بزند.

ادامه مطلب ...

 

محمد ناظمی اردکانی،‌ وزیر تعاون دولت احمدی نژاد و فعال سیاسی اصولگرا در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری آریا در تحلیلی پیرامون ایران پساکرونا اظهار داشت: همانطور که مقام معظم رهبری در پیام زنده تلویزیونی سالروز ولادت امام عصر عجل الله فرمودند؛ بحران بیماری مهلک کرونا که همه جهان را درگیر خود کرده است یک ابتلا برای جامعه بشری است. دولت ها، مردم، نهاد های مردمی و سازمانها در سطح ملی و منطقه‌ای و بین‌المللی، مورد این ابتلا و آزمون هستند.

ادامه مطلب ...

 

محمد ناظمی اردکانی دبیرکل جامعه اسلامی مدیران و عضو شورای مرکزی جبهه پیروان خط امام و رهبری در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره اولویت‌های مجلس یازدهم، گفت: مجلس یازدهم در درجه اول باید بتواند مطالبات جامعه و اقشار مختلف مردم را محقق کند. این مطالبات عمدتاً شامل مواردی نظیر مقابله با سختی معیشت است که بخش مهمی از جامعه با آن مواجه است.

ادامه مطلب ...

 
مطالب بیشتر...